Natura jest najważniejsza
Zamówienie z obowiązkiem zapłaty
3 produkty
Gdzie jesteś: Strona główna » Poradnik » Skóra, Włosy i Paznokcie

16 marzec 2017

Skóra, Włosy i Paznokcie

Ziołowe wsparcie dla skóry, włosów i paznokci

 

Kondycja skóry, włosów i paznokci jest odbiciem odżywienia naszego organizmu. Szczególnie po przebytej zimie, kiedy nasza dieta jest uboższa w świeże warzywa, owoce i składniki mineralne,
a organizm zmęczony niską temperaturą i brakiem słońca, codzienna dieta nie wystarcza. Skóra staje się szorstka i pozbawiona blasku, obserwujemy zwiększone wypadanie włosów oraz łamliwość paznokci. W takiej sytuacji warto wykorzystać siłę natury i wzmocnić organizm ziołowymi produktami.

DROŻDŻE Z POKRZYWĄ to produkt w postaci kapsułek polecany przy ogólnym wyczerpaniu organizmu, w stanach zmęczenia i osłabienia. Drożdże wpływają na prawidłową strukturę włosów, skóry i paznokci. Dodatkowo pokrzywa zwiększa witalność organizmu.

PIĘKNE WŁOSY to kapsułki zawierające idealnie dobraną kompozycję ziół, które dbają o nasze włosy: korzeń czarnej rzepy, szpinak, ziele skrzypu, liść pokrzywy oraz kompleks witamin. Właściwości czarnej rzepy i szpinaku oraz ich korzystne działanie na włosy znane są w medycynie ludowej od dziesięcioleci. Dzięki bogactwu składników czarna rzepa i szpinak polecane są przy problemach z osłabionymi i wypadającymi włosami. Dodatkowo skrzyp i pokrzywa wzmacniają włosy.

SKRZYP

Ziele skrzypu polnego to prawdziwa skarbnica dla organizmu o wyjątkowych właściwościach. Zawiera naturalną, łatwo przyswajalną krzemionkę, która przyczynia się do utrzymania prawidłowej kondycji skóry, włosów i paznokci. Skrzyp wzmacnia włosy i paznokcie, poprawia wygląd skóry oraz pomaga utrzymać elastyczność naczyń krwionośnych.

W ofercie Herbapol w Krakowie SA dostępne jest ziele skrzypu w postaci tabletek, herbatki funkcjonalne, herbatki fix oraz sypkich ziół.

HERBATKA FIX DLA SKÓRY, WŁOSÓW I PAZNOKCI to idealnie dobrana kompozycja ziół i witamin, która stanowi uzupełnienie codziennej diety. Pokrzywa hamuje wydzielanie łoju, fiolek trójbarwny wspomaga ustępowanie trądziku oraz pomaga utrzymać zdrowa skórę. Biotyna pomaga zachować zdrowe włosy, wraz z niacyną pomagają zachować zdrową skórę.

HERBATKA FIX PROBLEMY SKÓRNE to starannie dobrana kompozycja ziół dedykowana osobom borykającym się z problemami skórnymi. Fiołek trójbarwny przyczynia się do poprawy ogólnego stanu zdrowia i wyglądu skóry. Pokrzywa jest pomocna przy problemach z łupieżem oraz wspomaga gojenie ran.

HERBATKA FIX POKRZYWA to suplement diety polecany do stosowania jako uzupełnienie codziennej diety. Pokrzywa wzmacnia kości, włosy
i paznokcie. Przyczynia się do oczyszczania skóry, jest pomocna przy problemach z łupieżem. Korzystnie wpływa na krążenie żylne, zmniejsza uczucie ciężkich nóg.

Zadbaj o włosy

17 stycznia 2014

Każdy z nas od małego do dużego, chce aby jego włosy były piękne, mocne, lśniące i zdrowe.

Jeżeli nasze włosy są gęste, lśniące i mocne, to znak dla nas, że dostarczamy im od wewnątrz odpowiednie składniki. Składniki które są bogate w witaminy, minerały, marko i mikroelementy.

Osłabiony organizm szybko odbija się na wyglądzie i kondycji naszych włosów.

Pamiętajmy o prostych domowych sposobach oraz ziołach, które wzmocnią włosy.

Czytaj więcej

Zadbaj o swoje paznokcie

17 stycznia 2014

Nasze paznokcie są naszą wizytówką i świadczą o nas samych. Dlatego dbajmy o nie.

Przebarwione i łamiące paznokcie to widoczny znak, że im "czegoś" brakuje, że nie otrzymały odpowiedniej ilości witamin, minerałów i składników odżywczych.

Czytaj więcej

Zadbaj o skórę

17 stycznia 2014

Aby każdy z nas miał gładką, elastyczną, nawilżona skórę wcale nie musimy kupować kosmetyków z "górnej" półki cenowej. One są  dla wielu bardzo drogie. My mamy tańszy sposób. Nasza rada ZMIEŃ NAWYKI ŻYWIENIOWE.

Czytaj więcej